دوره ی پیشرفته ی ولوم تریدینگ

بعد از چند جلسه شرکت در کلاس های رایگان آموزشی ولوم تریدینگ جمعه ها، میتوانم در فارکس معامله کنم؟

شرح سوال


🔴سوال؟ بعد از چند جلسه شرکت در کلاس های رایگان آموزشی جمعه ها ، میتوانیم با استراتژی ولوم تریدینگ فیوچرز در فارکس ترید کنیم؟
جواب: این سیستم معاملاتی ترید فارکس  نیاز به خرید ادونز و اندیکاتور نینجا تریدر 8  دارد تا بتوانید روی آن فیلتر ایجاد کرده و خروجی بهتری را دریافت کنید. کلاس های آموزشی جمعه صرفا آشنایی شما با این سبک از ترید روز دنیا هست و یک زمینه رایگان هم برای شما مهیا شده تا علاقه خود را بسنجید. در صورتی که به یادگیری این سبک به عنوان شغل علاقه داشتید حتما باید در دوره آموزشی ولوم تریدینگ استاد شرکت کنید و دو ماه پشتیبانی ویژه داشته باشید که حدود ۵۰ ساعت آموزش نیاز دارد.برنامه های کاربردی این استراتژی هم در دوره برای شما خریداری خواهد شد.
پس کلاس های جمعه برای آشنایی ابتدایی با استراتژی ولوم تریدینگ است و دوره آموزشی آن برای داشتن یک شغل به نام (تریدری) ست. 

پاسخ

جواب: این سیستم معاملاتی ترید فارکس نیاز به خرید ادونز و اندیکاتور نینجا تریدر 8  دارد تا بتوانید روی آن فیلتر ایجاد کرده و خروجی بهتری را دریافت کنید. کلاس های آموزشی جمعه صرفا آشنایی شما با این سبک از ترید روز دنیا هست و یک زمینه رایگان هم برای شما مهیا شده تا علاقه خود را بسنجید. در صورتی که به یادگیری این سبک به عنوان شغل علاقه داشتید حتما باید در دوره آموزشی ولوم تریدینگ استاد شرکت کنید و دو ماه پشتیبانی ویژه داشته باشید که حدود ۵۰ ساعت آموزش نیاز دارد.برنامه های کاربردی این استراتژی هم در دوره برای شما خریداری خواهد شد.
پس کلاس های جمعه برای آشنایی ابتدایی با استراتژی ولوم تریدینگ است و دوره آموزشی آن برای داشتن یک شغل به نام (تریدری) ست.