قوانین سایت

قوانین خرید دوره

برای شرکت در دوره آموزشی ولوم تریدینگ،ثبت ایمیل معتبرو شماره تلفن فعال الزامیست؛چرا که تمرین ها و جلسات پرسش و پاسخ از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از شروع دوره انصراف از دوره مذکور ممکن نخواهد بود؛پس در خرید خود دقت کنید.

پروگرام هایی که روی سیستم شما نصب خواهد شد فقط بر روی یک سیستم کارایی خواهند داشت؛ پس در صورتی که به هر دلیلی قصد تغییر سیستم را داشتید، حتما قبل از آن با پشتیبانی دوره هماهنگ کنید تا پروگرام های قبلی حذف شده و پروگرام جدید روی سیستم جدید نصب شود. 
در صورتی که به هر دلیلی پروگرام های قبلی توسط ما حذف نشده باشند امکان دریافت پروگرام جدید را نخواهید داشت و متحمل هزینه جدید خواهید شد.

ویدئوهای آموزشی دارای قفل امنیتی بوده و فقط بر روی یک سیستم نمایش داده میشوند، پس فقط با یک سیستم خاص ، موبایل یا کامپیوتر همه را بصورت یکجا دانلود کنید.

پس از بازشدن قفل دانلود و امکان دانلود فایل ،انصراف از دوره و عودت مبلغ میسر نخواهد بود، پس در خرید خود دقت کنید.

در خرید اقساط ، چنانچه یکی از اقساط در موعد مقرر پرداخت نگردد،ظرف مدت 24 ساعت پس از موعد،کلیه نرم افزارهای مربوطه توسط آکادمی قطع خواهد شد و تا زمان واریز قسط معوق،امکان دسترسی به نرم افزارها میسر نخواهد بود.

بعد از خرید، امکان نسخه برداری از فایل ها و فروش یا تکثیر آن چه به لحاظ قانونی و چه شرعی جایز نیست و درصورت لزوم آکادمی ICF  مارکت حق شکایت و پیگیری و اخذ خسارت یک میلیارد تومان  را برای خود محفوظ می‌داند.

با توجه به اینکه سیستم های معاملاتی مبتنی بر فیوچر نیازمند سخت افزار قدرتمند می باشند، لذا مسئولیت هر گونه خرابی و جابه جایی دیتا که تاثیر مستقیم در آنالیز اطلاعات را  دارد به عهده خود مشتری می باشد.

کسانی که جهت کپی برداری از مطالب دوره ی آموزشی در دوره ثبت نام می کنند، پس از اثبات کپی برداری آن ها، کاملا از دوره حذف شده و دسترسی آن ها به سایت، نرم افزار ها و ویدئو ها و آپدیت های جدید به طور کامل قطع خواهد شد.

 

قوانین خرید نرم افزار (نرم افزارهای خارج از دوره ی آموزشی)


 لطفا قبل از انجام هر گونه نصب و راه اندازی محصول خریداری شده، ویدیو های آموزشی محصول خریداری شده را دقیق مشاهده بفرمایید.


1-هر نرم افزاری دارای لایسنس و قابلیت اجرا و استفاده از آن تنها و تنها برای یک سیستم امکان پذیر است.
2- قبل از ارسال اطلاعات درخواستی برای تولید لایسنس سیستم کامپیوتر و یا  لپ تاپ خود را مشخص کنید چرا که هرگونه درخواست تغییر لایسنس ملزم به پرداخت هزینه از سمت کاربر می باشد.
3-سعی شده آخرین ورژن موجود محصول برای فروش به کاربر آماده و تهیه شود لذا از درخواست آپدیت و بروز رسانی پیش از موعد بپرهیزید .
4- هر گونه آپدیت و بروزرسانی محصول، که آماده برای ارایه به شما کاربران عزیز باشد، از سمت خود آکادمی icf market 
اطلاغ رسانی خواهد شد.
5- برای دریافت هر گونه آپدیت و بروزرسانی محصول، مستلزمه پرداخت هزینه از سمت کاربر می باشد 
6- درخواست تغییر لایسنس ناشی از خرابی سخت افزاری یا نرم افزاری سیستمی که محصول بر روی آن اجرا شده است  در اولین فرصت و با هزینه ای معقول برای شما کاربرعزیز انجام خواهد شد جای هیچ نگرانی نیست!
7-هرگونه سوالات پیش از خرید، راهنمایی هنگام خرید و پیشنهادات شما کاربران عزیز را میتوانید از طریق ربات تلگرام به آدرس IcfMarket_bot@


برای ما ارسال کنید.

**********************************************************

قوانین، شرایط و ضوابط خرید پکیج اندیکاتور نرم افزارهای اختصاصی  ICF Market که لازم میدانیم قبل از خرید حتما مطالعه بفرمایید.

توجه: خرید موفق شما به منزله تایید و پذیرش قوانین و شرایط ذکر شده است.

1. قیمت پکیج اندیکاتور بر اساس دلار تعیین شده است. بنابراین، خرید به صورت ریالی یا پرداخت معادل ریالی ممکن نیست. لطفاً درخواستی در این زمینه ارائه ندهید.

2. پرداخت می‌تواند به صورت نقدی یا اقساطی باشد، اما تنها از طریق درگاه پرداخت وب‌سایت انجام می‌گیرد. از ارسال درخواست یا آدرس ولت به پشتیبانی فنی در تلگرام یا از طریق تماس با همکاران ما خودداری فرمایید.

3. خرید فقط برای دانشجویانی که در دوره ولوم تریدینگ حرفه‌ای ما شرکت کرده، احراز هویت و تسویه حساب کرده‌اند و بدهی ندارند، امکان‌پذیر است. در صورت نداشتن این شرایط، از خرید خودداری کنید. در صورت ارسال دلار به حساب ما بدون رعایت شرایط، وجه ارسالی از سمت شما با کسر کارمزد یا کمیسیون تراکنش از مبلغ انتقالی برگشت داده خواهد شد.

4. افرادی که اقدام به خرید اقساطی می‌کنند، باید بدانند که لایسنس موقت تا زمان تسویه حساب کامل و پرداخت تمام اقساط در اختیار آنها قرار می‌گیرد. در صورت عدم پرداخت، دسترسی به ادونزهای پکیج قطع و لایسنس باطل خواهد شد.

5. پس از تسویه حساب کامل و پرداخت تمام اقساط، لایسنس دائمی در پروفایل کاربری شما آپلود خواهد شد.

6. با پرداخت هزینه پکیج، یک لایسنس برای استفاده از تمامی اندیکاتورهای این مجموعه اختصاصی برای نینجا تریدر 8 در اختیار شما قرار می‌گیرد و بر روی سخت‌افزار سیستم شما تنظیم و قفل می‌شود. لذا قبل از درخواست لایسنس، لازم است تمام تغییرات و آپدیت‌های مورد نیاز سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را بر روی سیستم خود انجام دهید.

7. در صورت تمایل به تغییر سیستم یا انتقال نرم‌افزار به سیستم دیگر، باید مبلغ 15 دلار برای انتقال و تغییر لایسنس پرداخت شود. این خدمات رایگان نیست.

8. لطفاً برای راهنمایی در مورد تنظیمات و نحوه استفاده از اندیکاتورها و استراتژی‌های مربوطه، از بخش پشتیبانی فنی عمومی آکادمی در تلگرام درخواست ندهید و منتظر آپلود دوره رایگانی باشید که همراه با این پکیج ارائه می‌شود.

9. دوره اختصاصی مرتبط با این پکیج اندیکاتور به همراه استراتژی‌های مربوطه تا اواخر اسفند ماه در دسترس قرار خواهد گرفت. بعد از خرید، صرفاً اندیکاتورها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

10.مدت زمان فاصله میان درخواست لایسنس تا ارسال آن حداقل 24 ساعت است. لطفاً صبور باشید و از ارسال پیام‌های مکرر خودداری کنید.

11.دسترسی به ویدیوهای این پکیج اندیکاتور در اسپات پلیر صرفاً برای یک سیستم لایسنس داده شده فعال خواهد بود. لطفاً از درخواست فعال‌سازی و لایسنس برای دو سیستم خودداری فرمایید. امکان درخواست لایسنس اسپات پلیر صرفاً دو مرتبه به صورت رایگان وجود دارد؛ یک مرتبه در اولین درخواست و یک بار امکان ریست.

درخواست‌های بعدی مستلزم پرداخت هزینه‌ای حداقل به مبلغ 250 هزار تومان خواهد بود که با توجه به قوانین اسپات پلیر و هزینه‌ها متغیر است.