آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

قوانین سایت

قوانین خرید دوره

برای شرکت در دوره آموزشی ولوم تریدینگ،ثبت ایمیل معتبرو شماره تلفن فعال الزامیست؛چرا که تمرین ها و جلسات پرسش و پاسخ از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از شروع دوره انصراف از دوره مذکور ممکن نخواهد بود؛پس در خرید خود دقت کنید.

پروگرام هایی که روی سیستم شما نصب خواهد شد فقط بر روی یک سیستم کارایی خواهند داشت؛ پس در صورتی که به هر دلیلی قصد تغییر سیستم را داشتید، حتما قبل از آن با پشتیبانی دوره هماهنگ کنید تا پروگرام های قبلی حذف شده و پروگرام جدید روی سیستم جدید نصب شود. 
در صورتی که به هر دلیلی پروگرام های قبلی توسط ما حذف نشده باشند امکان دریافت پروگرام جدید را نخواهید داشت و متحمل هزینه جدید خواهید شد.

ویدئوهای آموزشی دارای قفل امنیتی بوده و فقط بر روی یک سیستم نمایش داده میشوند، پس فقط با یک سیستم خاص ، موبایل یا کامپیوتر همه را بصورت یکجا دانلود کنید.

پس از بازشدن قفل دانلود و امکان دانلود فایل ،انصراف از دوره و عودت مبلغ میسر نخواهد بود، پس در خرید خود دقت کنید.

در خرید اقساط ، چنانچه یکی از اقساط در موعد مقرر پرداخت نگردد،ظرف مدت 24 ساعت پس از موعد،کلیه نرم افزارهای مربوطه توسط آکادمی قطع خواهد شد و تا زمان واریز قسط معوق،امکان دسترسی به نرم افزارها میسر نخواهد بود.

بعد از خرید، امکان نسخه برداری از فایل ها و فروش یا تکثیر آن چه به لحاظ قانونی و چه شرعی جایز نیست و درصورت لزوم آکادمی ICF  مارکت حق شکایت و پیگیری و اخذ خسارت یک میلیارد تومان  را برای خود محفوظ می‌داند.

با توجه به اینکه سیستم های معاملاتی مبتنی بر فیوچر نیازمند سخت افزار قدرتمند می باشند، لذا مسئولیت هر گونه خرابی و جابه جایی دیتا که تاثیر مستقیم در آنالیز اطلاعات را  دارد به عهده خود مشتری می باشد.

کسانی که جهت کپی برداری از مطالب دوره ی آموزشی در دوره ثبت نام می کنند، پس از اثبات کپی برداری آن ها، کاملا از دوره حذف شده و دسترسی آن ها به سایت، نرم افزار ها و ویدئو ها و آپدیت های جدید به طور کامل قطع خواهد شد.

 

قوانین خرید نرم افزار (نرم افزارهای خارج از دوره ی آموزشی)


 لطفا قبل از انجام هر گونه نصب و راه اندازی محصول خریداری شده، ویدیو های آموزشی محصول خریداری شده را دقیق مشاهده بفرمایید.


1-هر نرم افزاری دارای لایسنس و قابلیت اجرا و استفاده از آن تنها و تنها برای یک سیستم امکان پذیر است.
2- قبل از ارسال اطلاعات درخواستی برای تولید لایسنس سیستم کامپیوتر و یا  لپ تاپ خود را مشخص کنید چرا که هرگونه درخواست تغییر لایسنس ملزم به پرداخت هزینه از سمت کاربر می باشد.
3-سعی شده آخرین ورژن موجود محصول برای فروش به کاربر آماده و تهیه شود لذا از درخواست آپدیت و بروز رسانی پیش از موعد بپرهیزید .
4- هر گونه آپدیت و بروزرسانی محصول، که آماده برای ارایه به شما کاربران عزیز باشد، از سمت خود آکادمی icf market 
اطلاغ رسانی خواهد شد.
5- برای دریافت هر گونه آپدیت و بروزرسانی محصول، مستلزمه پرداخت هزینه از سمت کاربر می باشد 
6- درخواست تغییر لایسنس ناشی از خرابی سخت افزاری یا نرم افزاری سیستمی که محصول بر روی آن اجرا شده است  در اولین فرصت و با هزینه ای معقول برای شما کاربرعزیز انجام خواهد شد جای هیچ نگرانی نیست!
7-هرگونه سوالات پیش از خرید، راهنمایی هنگام خرید و پیشنهادات شما کاربران عزیز را میتوانید از طریق ربات تلگرام به آدرس 


@IcfMarket_bot


برای ما ارسال کنید.