با آکادمی icf market بیشتر آشنا شوید!

 

آکادمی icf market، ریشه اصلی آن در سال 1398 شمسی توسط مهندس سعید شعبانی شکل گرفت.

پیشینه موسس آکادمی icf market

مهندس سعید شعبانی، فعالیت خود را در زمینه ترید با حجم معاملات یا همان ولوم تریدینگ از سال 2011 میلادی در یک شرکت ترید فیوچرز در ترکیه، کار خود را آغاز کرد.

در سال 1397 مهندس سعید شعبانی، با انتشار ویدیو های رایگان در یوتویب و اینستاگرام تصمیم گرفت تا جامعه تریدر های ایرانی را با این سیستم معاملاتی (ولوم تریدینگ) و نحوه عملکرد اوردر بوک برای اولین بار آشنا کند.

موسس آکادمی icf market، مهندس سعید شعبانی، تصمیم گرفت از بورس نیویورک برای تحلیل فارکس به کمک فیوچرز با بروز ترین متد روز دنیا یعنی ترید با حجم معاملات، پلی مستقیم به جامعه تریدری ایرانی فارکس بزند! چراکه اتصال مستقیم به بورس جهانی برای دریافت مستقیم دیتا برای ایرانیان داخل کشورعملا امکان پذیر نبود! و این امکان صرفا برای ایرانی های دو تابعیتی امکان پذیر است.

نقطه عطف آکادمی icf market

به درخواست بسیاری از تریدر های جامعه ایرانی فارکس و همچنین خواست درونی مهندس سعید شعبانی به عنوان موسس و اولین مدرس سیستم معاملاتی ولوم تریدینگ، تصمیم گرفته شد تا آکادمی icf market حوزه فعالیت خود را در ایران برای هموطنان عزیز و علاقه مند به آموزش بروز ترین استراتژی تحلیل بازار مالی فارکس و فیوچرز، گسترش دهد. پس شروع به برگزاری دوره پیشرفته آموزش ولوم تریدینگ (والیوم تریدینگ) در کنار آموزش های ولوم تریدینگ به صورت گام به گام، برای تریدر هایی که تمایل دارند با این سبک معاملاتی بیشتر آشنا شوند به صورت رایگان در اختیار آنها قرار گرفت.

بدون شک آکادمی icf market سعی کرد، با حداقل هزینه ای که دانشجویان دوره ولوم تریدینگ پرداخت می کنند، بهترین کیفیت سطح آموزش و همچنین آموزش اتصال به دیتا لول 2 فیوچرز، برای دسترسی به اوردر بوک و فهم هر چه بهتر نحوه خرید و فروش در بازار مالی، آن هم بدون هزینه را فراهم کند.

پشتیبانی 2 ماهه فنی و نرم افزاری به همراه حمایت روانی تک تک دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزشی، یکی از اهداف و نقاط برتری آکادمی icf market در برگزاری دوره آموزش ولوم تریدینگ (volume trading) بود.

آکادمی icf market برای ارتقا هر چه بیشتر سطح کیفیت تدریس و پیشتبانی فنی خود، تصمیم به گسترش تیم خود گرفت.

با برگزاری فراخوانی سعی کرد تا مجموعه ای جوان، متخصص وعلاقه مند را از داخل خود کشور و بدون شک ایرانی، به تیم خود اضافه کند.

با ملحق شدن این دوستان علاقه مند به icf، تصمیم گرفته شد تا مجموعه ای از نرم افزار ترید به همراه اندیکاتور ادونز نینجا تریدر (نینجا تریدر 8) مورد نیاز برای تمرین و شرکت در دوره را بدون نیاز به پرداخت مبلغی اضافه بر هزینه دوره، آماده و در اختیار دوستان قرار گیرد.

بدون شک ای سی اف مارکت، به فکر پشتیبانی فنی و نرم افزاری در طول 2 ماه نیز بوده است و در برنامه ریزی خود لحاظ کرده است. به لطف تلاش و همکاری تمامی دوستان در آکادمی ای سی اف مارکت، توانستیم حداکثر رضایتمندی را در میان دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزش ولوم تریدینگ فارکس کسب کنیم.

هدف ای سی اف مارکت از برگزاری دوره ولوم تریدینگ برای ایرانیان داخل کشور چیست؟

بدون شک آکادمی icf مارکت، با تلاش شبانه روزی و تهیه بیش از 48 ساعت ویدیو، همیشه سعی کرده است به عنوان اولین مرجع آموزش ترید با حجم معاملات، کاملا دقیق و اصولی این سیستم معاملاتی را به شما تریدر های ایرانی آموزش دهد.

در سیستم معاملاتی ولوم تریدینگ (volume trading)، نقاط ورود و خروج فارکس را به کمک تحلیل فیوچرز در نرم افزار حرفه ای تحلیل، یعنی نینجا تریدر (نینجا تریدر 8) کاملا دقیق و اصولی فرا خواهید گرفت.

همچنین دسترسی به دیتا لول 2 فیوچرز که عملا بدون نیاز به ثبت نام مستقیم در بروکر های فیوچرز امکان پذیر نیست، این امکان فراهم شد.

شما تنها کافی است دستورات بای لیمیت، سل لیمیت، بای استاپ و اوردر های خود را در متاتریدر (متاتریدر 4) برورکر فارکسی خود وارد کنید.

شما به هیچ اندیکاتور متاتریدر (متاتریدر 4) یا اندیکاتور ادونز نینجا تریدر (NinjaTrader 8) اضافه برای خرید، نیازی ندارید.

 سعی کردیم آنچه را که نیاز دارید هم به صورت رایگان در وبسایت و خریداری شده به صورت پکیج نرم افزار ترید در دروه ولوم تریدینگ در اختیار شما قرار دهیم.

در انتها باید گفت، سعی کردیم سیستم معاملاتی ولوم تریدینگ مبتنی بر فیوچرز را برای تحلیل بهتر فارکس، به شما ایرانیان عزیز معرفی کنیم که با تمرین و تلاش بسیار و تسط بر روی این استراتژی ترید، میتوانید به تسلط ترید که آرزوی هر تریدر حرفه ای است برسید.